Origo nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem lenne, hogy most tettem le egy b2 német középfokú írásbelit azonban nem sikerült sajnos. Mindegyik rész 70-80% fölötti lett kivéve az íráskészségem. Ami 36%os lett 11 pont és 12 ponttól van meg tehát egy ponttól csúsztam meg a 40% ról. Szerintetek ha felülvizsgálatot kérek, fellebbezek akkor van esélyem megkapni azt az egy százalékot?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Ui: összességében 60% lett a nyelvvizsgám csak nem lett meg a 40% íráskészségem amihez csak 1 pont kellene.



2018. jún. 1. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérj hátha találnak egy pontot.
2018. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp
2018. jún. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is, de elvileg origon úgy megy, hogy megnézed a dolgozatodat, utána kapsz egy papírt, és rá kell írnod, hogy mire kéred a pluszpontot, mi az, aminél azt érzed, hogy járt volna pont, de mégsem adták meg.
2018. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem is próbáld meg a fellebbezést. Ha teheted akkor mindenképp tekintsd meg a dolgozatodat. Kérhetsz amúgy felülvizsgálatot, ami díjmentes, de fontos, hogy ott egy konkrét és egyértelmű indoklást adj.Ezért lenne érdemes megtekinteni a dolgozatodat, hátha találsz valamit, amire hivatkozhatsz. Ezenkívül kérheted az újraértékelést is, ami már díjköteles és az íráskészség újraértékelése 3000 Ft. Ja és az újraértékelési kérelemnél nem kell indoklást adni. Szerintem próbáld meg mindkettőt és írj majd, hogy mi lett az eredmény. :)
2018. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szepen a válaszokat!

Remélem megadják éd akkor tudnám kezdeni az egyetemet szeptembertől. Nagyon rossz, hogy nem tudok még semmitsem. :(

2018. jún. 3. 23:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Megadtaaaaaak😍😍
2018. jún. 20. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
hányszor írtad ki ezt a kérdést?
2018. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!