Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan tudok letölteni Cambrid...

Honnan tudok letölteni Cambridge B2 és C1 nyelvvizsga teszteket megoládással együtt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Cambridge főcím alatt B2 vizsga és eredmény annyi van, mint a nyű. Preliminary/distinction, First /B és C, Advanced, háromféle business, és az IELTS 5,5-6,5 pont között...

A honlapjukon.

Meg azon a honlapon, amit nem enged beírni a rendszer, de ha betűzném, akkor Sándor Cecília Róbert Imre Béla Dénes lenne - de ott lehet, hogy fizetni kell.

2018. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt most nem teljesen értem, a Cambridge oldalán csak infókat találtam konkrét teszteket nem
2018. máj. 30. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:

1

Valószínűleg az IELTS-tr gondolsz ami lehet 0-9 pont között (Band Score). Ha a 9-ből elérsz:

5-5.5 az B2-nek felel meg

7-7.8 között meg C1-nek


2

Ezen kívül léteesik még a CAE - de ez Mao-n nincs.

2018. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" a Cambridge oldalán csak infókat találtam konkrét teszteket nem"

Például az FCE-nél a "Download sample paper 1 for B2 First" szöveget keresd, a CAE-nél a "Download sample paper 1 for C1 Advanced"

2018. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha rágugolsz az IELTS-re akkor biztosan találsz majd.
2018. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat de én nem erre az IELTS valamire akarok menni hanem a Cambridge nyelvvizsgára és az volt a kérdés hogy arra hol találok néhány gyakorló tesztet a korábbi évekről



Nem vagyok magyarországi, nálunk tudom hol van (egyebként úgy tudom felsőfokú Cambridget lehet rakni Pesten de oda bizonyos okokból nem megyej vizsgázni)

2018. máj. 31. 06:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Budapesten kívül Békéscsaba, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szombathely, ha van ötnél több jelentkező - a British Council honlapja szerint.


Én hatféle Cambridge nyelvvizsgáról írtam, csak a B2 szintről, mivel nem méltóztattál semmit közölni a "B2 és C1"-en kívül, és B2 sávban ez a hat értelmezhető, az IELTS azért van ott hetedikként, mert az IELTS-t, mint rokongyereket, még ők is hozzáveszik minden skálájukhoz.


Mondjuk azóta sem értem, hogyan nem lehetett megtalálni a vizsgák honlapján a sample test-eket. :)


Azt pláne nem értem, csupa tényeket közlő #1 hozzászólásomat ki pontozta le. Annyira nem ismerte volna a helyzetet, hogy nem tudta eldönteni az igazságtartalmát? :D

2018. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(említett honlapról csak CAE tankönyvet és past paper könyveket vagy negyvenet töltöttem le, persze ezek egy része régebbi, amit ennek tudatában nyilván szintén jól lehet használni)
2018. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!