Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha Komplex nyelvvizsgán csak...

Ha Komplex nyelvvizsgán csak a fele sikerül visszaadják a fele pénzt?

Figyelt kérdés
Euroexam-nél voltam és csak az írásbelin mentem át. Vajon visszaigényelhetem a fele pénzt? Esetleg ha elmegyek a szóbelire megint akkor visszakaphatom az egészet még? Vagy akkor már nem?
2018. jún. 5. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egy komplexnek az árát fizetik. Az lehet két részletben is.
2018. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha megvan a komplex akkor lehet visszaigényelni pénzt, de csak azt a részt kapod vissza ami elsőre sikerült. Szóval ha komplex megvan az irasbeli árát visszakapod.
2018. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
A 2. válaszból egy büdös mukk nem igaz! Nemcsak akkor lehet visszaigényelni, ha a komplex megvan, nemcsak akkor, ha elsőre sikerült (ugyan már mért lenne így? Az első sikeres vizsga árát térítik. Az nem azt jelenti, hogy az elsőnek azonnal sikerülnie kell.) És nem igaz, hogy ha megvan a komplex, akkor csak az eredeti, írásbeli árát kapod vissza.
2018. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem igényelheted vissza.


"Az első sikeres vizsga árát térítik. Az nem azt jelenti, hogy az elsőnek azonnal sikerülnie kell."


Nem! Az első sikeres NYELVVIZSGA árát térítik vissza! A sikeres nyelvvizsga azt jelenti, hogy írásbeli+szóbeli is megvan belőle. A lepontozás előtt esetleg tájékozódhatnál is egy kicsit.

2018. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

"Esetleg ha elmegyek a szóbelire megint akkor visszakaphatom az egészet még?"


Mivel az írásbelit idén tetted le (szerencsére), ezért igen. Amint megvan a nyelvvizsgád visszaigényelheted külön-külön is és lényegében csak a sikertelen szóbeli árát bukod így el.

2018. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Na akkor mivel senki se tudta leírni normálisan: az első sikeres nyelvvizsga árát térítik meg, mindegy hogy hanyadjara mész át.

Ha nem komplexen sikerül hanem darabokban akkor csak az utolsó darab árát kapod vissza. De csak akkor ha már mindkét része meg van.

Példán bemutatva:

Az irasbeelid sikerült de szóbelin megbuktal akkor még nem tudsz visszaigenyelni semmit, következőnek elmesz és akkor sikerül a szóbeli, akkor vissza tudod igényelni a szóbeli árát de csak azt.


Ha egyben sikerült volna akkor az egész komplett árát visszakaptad volna.

2018. jún. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Annyi kiegészítés még ehhez hogy az irasbelit is visszakaphatod ha egy éven belül van a kettő és max 34500 Ft.
2018. jún. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm a sok választ!! :) akkor gyakorolhatok szóbelire.
2018. jún. 6. 07:30
 9/9 anonim ***** válasza:

#6: Már ezer bocs, de nem tudsz visszaolvasni?


"Na akkor mivel senki se tudta leírni normálisan: az első sikeres nyelvvizsga árát térítik meg"

Előtted kettővel SZÓ SZERINT ugyanezt írtam le:

"Az első sikeres NYELVVIZSGA árát térítik vissza!"


"Ha nem komplexen sikerül hanem darabokban akkor csak az utolsó darab árát kapod vissza. De csak akkor ha már mindkét része meg van."

vs.

"A sikeres nyelvvizsga azt jelenti, hogy írásbeli+szóbeli is megvan belőle."


Ne is haragudj már, de belém kötsz, hogy senki nem tudta normálisan leírni, aztán szó szerint ugyanazt leírod, mint én és szépen még le is pontozol. Bocs, de ezért neked is jár a piros kéz!

2018. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!