Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Otthagyjam a nyelvsulit?

Otthagyjam a nyelvsulit?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy félintenziv nyelvtanfolyamot (angol). Irattak egy szintfelmérő tesztet , ez alapján raktak be egy csoportba (a2). ~ 1.5 hónapja tart a kurzus (heti 2 nap ,3 óra egy alkalom) , viszont azóta szinte semmi újat nem tanultam, inkább csak kicsit felelevenítette a dolgokat amiket már eddig is tudtam. Kihagytam pár alkalmat már, de egyáltalán nem vagyok lemaradva mert én ezeket már tudom amiket akkor vettek a többiek amikor hiányoztam. Igazából úgy gondolom többre mennék azzal, ha azt a heti 2*3 órát otthon angoloznám végig és a nyelvvizsgára készülnék, mert ez a cél. Ilyeneket tanulunk, hogy going to, will, present perfectnel járunk most... Kicsit nekem lassú a tempó és úgy érzem nem tanulok olyan sokat itt mint amire számítottam. Viszont részben adott is valamit de annyira nem sokat,hogy 3 órát "elvegyen" a napombol, amikor pihenni szeretnék munka miatt például, mivel a feladatok 80% át megcsinálom simán hibátlanul.. Bár ezek nem valami nagyon nehéz feladatok.. Július közepéig tart a tanfolyam, nyaralás miatt viszont akkor már hiányozni fogok 3 alkalmat a vége felé. Ti mit tennétek?

2018. jún. 6. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ajándék tanfolyam -


akkor nem vesztesz vele,

ha otthagyod

2018. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!