Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok a grimm német...

Mit gondoltok a grimm német és angol tanulószótárakról?

Figyelt kérdés
8. évvégén vagyok és a német tanárunk felajánlotta hogy rendeljüj meg csoportosan a szótárakat. Engem az érdekelne, mennyire jók is ezek? Jövőre a középsuliban is tudom majd hasznosítani, mert nekem nagyon kelleni fog ugyani heti 12 németem és 6 angolom lesz. Szerintetek butaság lenne megrendelni így évvégén? Biztosan elfogadják a középsuliban is? Nyelvvizsgára hajtok, segíthet benne? Nektek bevált? Jó szótár? Megéri értük 14 ezer forint? Vagy van esetleg van másik szótár, ami jobb?
2018. jún. 6. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Most megnéztem, milyen ez a szótár, és nem látok benne semmi extrát... Én a tabletre tettem fel egy szókártya programot, a netről egy este alatt találtam letölthető szótárt és már lehet is tanulni.
2018. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a német tanulószótár elég volt a középszintű nyelvvizsgához. Nagyon tetszik, egyszerű használni. Érdemes csoportosan megrendelni, úgy tudom hogy akkor olcsóbb. :)
2018. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!