Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg tudom csinálni így nyár...

Meg tudom csinálni így nyár végére a nyelvvizsgát spanyolból?

Figyelt kérdés

Anno (8 éve) tanultam a nyelvet 4 évig, akkor nem mertem belőle nyelvvizsgára jelentkezni, pedig elvileg megvolt hozzá a tudásom (spanyol tagozatos voltam). Most kezdtem el vele ismét foglalkozni és a nyelvtan nagy része most is megy, egyedül az igeidők és a szókincs az, amin csiszolni kellene (jelenleg talán 1000 szót tudok). Minimálisan tudok kommunikálni is, illetve értem is valamennyire a nyelvet, de főleg a szókincs miatt érzem, hogy ez még bőven nem elég a középszinthez jelenleg.

2-3 hónap alatt, ha minden nap leülök vele foglalkozni pár órát, fel tudom hozni magam egy B2-es szintre ismét tanár nélkül? Úgy érzem, csak most lenne rá időm... :(


2018. jún. 7. 16:16
 1/2 anonim válasza:
Hát figyelj, szerintem ha tényleg elhatározod akkor semmi sem lehetetlen, főleg így hogy már van tapasztalatod ezzel a nyelvvel kapcsolatban. Szerintem sokat segíthet ha esetleg spanyol nyelvű zenét hallgatsz, illetve ha spanyol nyelven nézel filmeket, sorozatokat. Ha pedig van spanyol barátod akivel tudsz beszélni, akkor az is sokat lendíthet a tudásodon. 2-3 hónap sok idő, ha megvan a cél és kitartó is vagy akkor a siker garantált. Nagyon szurkolok!:)
2018. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :))
2018. jún. 21. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!