Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Rosszul javították az érettség...

Rosszul javították az érettségimet, több pontot kaptam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4.én volt a megtekintés és a tanár jól javította, de az értékelő összesítésbe 1el több pontot írt, mint amennyi a feladatra járt. Letelt az észrevételi határidő, de csak ma, 7én tűnt fel a hiba, ezért kellene szólnom?

2018. jún. 7. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Hát nekem lelkiismeret furdalásom lenne hogy nem szóltam. Ha szükséged van a tárgyra akkor talán azt mondom oké ha nem akkor szerintem szólj csak így fer. Ha nem is fellebbezel akkor a tanárnak hogy tudja és ő majd mondd rá valamit.
2018. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, ne tegyél semmit, örülj! Azon az 1 ponton max. 1% múlik, de lehet, hogy annyi sem.


Még a régebbi felvételi rendszerben külön javította ugyanazt a dolgozatot az iskolai tanárom érettségiként, és az egyetemi oktató felvételiként. Matekot írtam, és a kettő között volt 15 pont különbség a felvételi eredmény javára:) - egyiket sem mentem el megnézni:) Az érettségi így is 5 lett, a felvételin meg azt gondoltam, hogy (kiindulva a saját tanárom szigorúbb pontozásából) ennél több pontot úgysem kaphatok rá:)


Lazíts már egy kicsit!

2018. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon vaciláltam, hogy ez nem becsületes, de 1 pont csaknem olyan sok, valamint kell ennek a pontja. Ha pedig egyikünk sem vette eszre, vagyis en csak most, nem is olyan jelentős.😅
2018. jún. 7. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenért még most is szólhatsz, ha fontos neked, nem is kell írásban, mivel ez nem javítási hiba. De ha nem szólsz, akkor se történik semmi.
2018. jún. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!