Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz! Nem tudtok véletlenül...

Orosz! Nem tudtok véletlenül jó nyelvtani könyveket?

Figyelt kérdés
Főleg, amiben le van írva hogya kell képezni mondjuk az adott esetet, és aztán vannak mintapéldák és esetleg megoldókulcs is?

2018. jún. 9. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Suara-Szabó: Orosz nyelvkönyv kezdők számára. Régi könyv, nem könnyű megszerezni, antikváriumokban talán előfordul. Keress rá a guglival. De biztos van modernebb könyv is.
2018. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
ключ
2018. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, megoldókulcs nincs benne, de minden le van írva és a 2. fele gyarlatok: [link]

Az Eto nado znaty-ban gyakorlatok vannak, csak nem lehet kapni.

2018. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 chtt ***** válasza:
100%

Az Eto nado znaty fenn van a scribden.

Szintén régi, de szerintem jó a Havronyina nyelvtani gyakorlókönyv - az is fenn van a hálón pdf-ben, valami kupdf oldalon (még nem hallottam róla, most találtam)

2018. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel: чай или кофе. Megoldókulcs nincs benne, de mintapélda az bőven van. Szerintem jó könyv, viszont a szótári részhez erősen ajánlok külön szótárt, mert ebbe az nincs sok szó. Én nagyon szeretem ezt a könyvet és a nyelvet is.Удачи./Sok szerencsét.☺
2018. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Csáj ili kofe nem nyelvtankönyv, és telis tele van hibával! Egy merő katasztrófa! Én ki is dobtam az enyémet. Módszertanilag is rossz: követhetetlen tempóban rohan, és a stílusa kb 50 évvel ezelőtti.
2018. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!