Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Másfél év alatt fel lehet...

Másfél év alatt fel lehet készülni egy angol emelt szintű érettségire?

Figyelt kérdés

11 osztályos leszek, és angolból szeretnék majd emelt szinten érettségizni. 6 éve tanulom az angolt, mindig 4-5ös voltam belőle. A szavak tanulása elég jól megy, a nyelvtan használataval van gond, kissé lassú néha a felfogasom, és nehezebben tudok összerakni egy mondatot. Ha magyarul kell szóban felelni, vagy valamilyen témát kifejteni az eléggé megy, sokat tudok beszélni róla, így remélem hogy majd a szóbeli is menni fog, csak attól félek hogy nem fogom tudni elég gyorsan össze rakni a mondatokat.

Most kezdek el külön tanarhoz járni, és emelt faktra is beiratkoztam.



2018. jún. 17. 06:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én fèl év alatt készültem fel, második nyelvem, 75% lett az írásbelim.
2018. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem simán. Én a suliban középszinten tanultam, viszont idén csináltam egy emeltet. Szóval durván egy év kihagyással, de közel sem tanultam annyit... Itthon “tanulgattam”, de nem vittem túlzásba, egy-két könyvet átnéztem, leginkább csak az előző évek feladatsoraival foglalkoztam és olvastam, sorozatokat néztem. A végeredményt még nem tudom, de az írásbelim egész jól sikerült (90%), szóval azért nagyon rossz már nem lehet.
2018. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!