Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szóbeli érettségin az...

Angol szóbeli érettségin az elején miket kérdezgetnek?

Figyelt kérdés

Tudom, milyen részekből áll csak ez a felvezető beszélgetés nem tudom hogy néz ki :/

Élőre is köszönöm!



2018. jún. 17. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Három kérdést tesznek fel az elején. Nem kell megijedni, semmi extra. Hobbi, család, barátok, suli, stb ilyen témákból.
2018. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Az egyes válasszal ne foglalkozz.Hogy vagy, reggeliztél-e/ebédeltél-e, hánykor keltél, mikor érkeztél, mennyi ideje vársz, mit fogsz csinálni vizsga után, mik a terveid nyárra, hánykor feküdtél le, mennyit aludtál, esetleg hány és milyen tárgyból vizsgázol. Csak 2-3 kérdés 1 percben.
2018. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kigugliztam neked. Meg amúgy nekem is ezek voltak.


"Bevezetés (nem értékeljük)

Mielott a tényleges szóbeli vizsga elkezdodik, egy rövid (kb. egy perces) bemelegíto

beszélgetés szükséges.

VIZSGÁZTATÓ:

– Good morning! /Good afternoon! Do take a seat!

– Did you have to wait a long time?

– …

– Is English your first foreign language?

– …

– (If “no”:) Which other languages do you speak?

– …

– What are you planning to do after the exam? Or Did you have something to eat before

the exam?

– Now I am going to ask you a few questions. If you can’t understand me, I can repeat the

questio n once. Let’s get started"

2018. jún. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!