Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Majus 3. an csinaltam sikeres...

Majus 3. an csinaltam sikeres nyelvvizsgat az origo centrumba. Most junius 30 van es meg mindig nincs fent semmi. Mikor kapom meg?

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 09:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Az elozot 4 het alatt boven megkaptam (nem sikerult a komplex most ismeteltem a szobelit)
2018. jún. 30. 09:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát egy nyelvvizsga bizonyítvány kiállítása hosszú idő. Lehet az előzőnél mákod volt nem jelentkeztek annyian, de a majusi időszakban a felvételi eljárás miatt biztos azokat veszik előre akiknek kell a dokumentum a bemutatásra. Én februárban vizsgáztam és április elején kaptam készhez szintén origo. Ha nagyon ideges vagy akkor írhatsz nekik vagy hívd fel őket és ők biztos megmondják, de szerintem a következő 1-1,5 hét folyamán meg kellene kapnod.
2018. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj be, kérdezd

meg

2018. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!