Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Októberig fel lehet készülni...

Októberig fel lehet készülni középfokú nyelvvizsgára egy nagyon alapszintről 3hónap alatt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi több órás tanulással és jó magántanárral esetleg van rá kis esély
2018. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ hogy milyen szinten vagy, ha tisztában vagy majdnem az összes nyelvtan témakörrel és tudsz angolul beszélni, akkor szerintem simán. Én több mint 10 éve tanulok angolt, szinte az összes angol szintfelmérő teszten B2 felett teljesítek, van ahol hoztam a C2 szintet, begyakoroltam az összes nyelvtan témakört és tudok beszélni, viszont még így is úgy érzem hogy hátast fogok dobni a nyelvvizsgától, bár én majd csak október végén fogok. :)
2018. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér :)

Sokat kell vele foglalkozni, ahogy az előző válaszoló is írta, a nyelvtant nagyon be kell gyakorolni, folyamatosan szavakat tanulni és célzottan adott nyelvvizsgára kell készülni, azokat a feladatokat kell folymatosan gyakorolni. Engem iskolában így készítettek fel fél év alatt, előtte évben kezdtem angolt tanulni, és ha valakinek, hát nekem nem túl jó a nyelvérzékem :D

2018. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!