Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meglehet oldani ezt ma még?

Meglehet oldani ezt ma még?

Figyelt kérdés

Államvizsgáztam pár éve és kellene a nyelvvizsga, hogy megkapjam a diplomát. Ez azt hiszem nagyon általános probléma.


A nyelvérzékem talán nem a legjobb, németet tanultam mindig, amit nem tudtam teljesíteni és utálom is. Az angol tetszik és tanulom, de nem régóta és kevés ez még a B2 nyelvvizsgához.


Kell nekem segítség...de hivatalosan. Szóval nem az ecserin akarom megvenni, mert az gondolom tuti bukó, amikor beadom az egyetemre, mivel leellenőrzik.


Aki jártas ebben, írjon nyugodtan.


2018. júl. 16. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
választ ki a nyelvet, és egy konkrét nyelvizsgát, onnantól csak arra gyurj. Egyáltalán nem kell totál B2 egy nyelvvizsgához, ha begyakorlod profin egy nyelvvizsga típusfeladatait, akkor is megvan.
2018. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!