Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hanyas tanulok tudjak megtanul...

Hanyas tanulok tudjak megtanulni az angol nyelvet?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akárki meg tud tanulni angolul. Semmi köze ahhoz, hogy milyen jegyeket adnak a tanárok töriből vagy magyarból, vagy rajzra...


Ha megtalálod benne, ami motivál, érdekel (sz.gépes játékok, zenék, filmek, könyvek, stb.), akkor lesz lendületed küzdeni, hogy megértsd. Ha csak szavakat magolsz dolgozatra, akkor esélyed sincs, akár 5-s vagy, akár 2-es tanuló.

2018. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Aki nem jár iskolába, az is megtanulhat angolul (beszélni). Pl. Angliában már az ovisok is beszélnek angolul. :)
2018. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En a yugioh es a pokemon online kartyajatekokkal tettem legnagyobb szert az angol tudasomra, nem pedig az iskolaban. :) Az ilyen jatekokon ugyanis tudnod kell a kartyak jelenteset es beszelni is angolul a chat feluleten. En azt ajanlom jatsz valamit, ami erdekel es ott kommunikalj. Ez a leghasznosabb, mert igy rakereshetsz olyan mondatokra, szofordulatokra, amire egyebkent sehol sem tanitanak meg.
2018. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzateszem nekem csak kozepfokom van, de arra eleg is :)
2018. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki meg tudja tanulni, aki akarja. Én pl. 36 évesen kezdtem el tanulni, most 40 vagyok, és jövőre felsőfokúzni készülök. Ja, matekból mindig épp csak kettes voltam, nem tudom mi köze a nyelvtanuláshoz.
2018. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!