Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő mire visszakapom a...

Mennyi idő mire visszakapom a sikeres nyelvvizsga után a pénzt?

Figyelt kérdés
Dexam nyelvvizsgát tettem le áprilisban. Sikerült. Azt mondták a pénzt egy hónap után visszakapom, eltelt az egy hónap bőven... már egy hete itt kéne lennie és sehol semmi... kezdek aggódni. Kérem aki hozzáértő, segítsen.

2018. júl. 29. 02:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a papírok postára adása után kb. két hónap telt el, mire megkaptam a pénzt. Sajnos elég lassan haladó dolog.
2018. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem sztem' sose küldték volna ha nem hívom fel őket, hogy hogy áll a dolog. Akkor ott átutalták és egy napra rá jött is..

Viszont hónapokig azelőtt semmi.

2018. júl. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is áprilisban nyelvvizsgáztam, kb június közepén adtam fel a visszaigénylési papírt, azóta semmi...
2018. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia, én márciusban vizsgáztam, áprilisban lett eredmény, májusban bizonyítvány, május közepén küldtem el a visszaigénylést, és tegnap (08.01) utalták a pénzt.
2018. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én is június vége óta várom. Többieknek megjött azóta?
2018. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én júni végén adtam be elektronikusan és semmi. Milyen telefonszámon lehet öket hivni? A nyugdijfolyositot hivtátok?


Amugy 30napos az ügyintézési határidö és ha nem teljesitik 10ezret kell fizetniük

2018. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Utolsotol kerdezem, hogy ez a 30 napos hatar akkor is igaz ha elektronikusan lett beadva? En is ugy adtam be, de nem kaptam utana semmifele tajekoztatast, ugyhogy ilyenrol se hallottam meg. Es hogy lehetne erdeklodni errol?
2018. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy adtad be, én is elektronikusan. nézz utána Az 503/2017. (XII.29.) Korm.rendelet 5. § (1) alapján az eljárás határideje 30 nap. A 10 ezres bünti meg az általános közigazgatási rendtartásról szóló törvénybenvan .


Azóta megjött a nyelvvizsga ára, a büntiről meg küldtek egy határozatot hogy okóber 10.-ig utalják elvileg. De ha nem kérvényezed nem fogják természetesen.

2018. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, a 10 ezres bünti : 016.évi CL. tv. 51.§ c) pontja
2018. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2016. évi tv. bocs siettem
2018. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!