Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha az angol középfokú érettség...

Ha az angol középfokú érettségim 5ös lett 0 tanulással az emelt angol nyelvvizsga meglehet?

Figyelt kérdés
Imádom az idegen nyelveket, külföldön képzelem el mindenképp a jövőm kezdésnek az angol tudásom szeretném magas szintre vinni, mennyi plusz kellene még a mostani tudásomhoz kb, ha ezt így meglehet állapítani?

2018. aug. 11. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazán. Az angol emelt szintű érettségi felelne meg az angol középfokú nyelvvizsgának. A felsőfokú (nincs olyan, hogy emelt!) nyelvvizsgához egy kicsit több tudás kell. Ha meg tudsz csinálni egy angol emeltet 90% körül, akkor valószínűleg az angol C1 is menni fog.
2018. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az angol középszintű írásbelim mondjuk 93% -os lett, bánom már hogy nem emelten tettem le tudva utólag, hogy ahhoz alapból járt volna a nyelvvizsga
2018. aug. 12. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Kozepfoku erettsegi angolbol azert nem nagy szam. Az emelt felel meg a kozepszintu nyelvvizsganak, szoval a felsofokra mar valoszinuleg el kene kezdeni tanulni, min. fel/1 ev rendes tanulas szukseges lesz
2018. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj meg egy próba nyelvvizsgát és megtudod. Így látatlanban nem tudjuk mennyit kéne tanulnod, de az biztos, hogy tanulás nélkül nincs esélyed, még nem vagy azon a szinten.


Sok helyen vannak próba vizsgák pár ezerét. Én kb 5 éve voltam pár ezer forintért egy origo próba nyelvvizsgán. Volt szóbeli és írásbeli is. Valószínűleg listening is, de már arra nem emlékszem.

2018. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!