Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet tanuljam?

Melyik nyelvet tanuljam?

Figyelt kérdés

Német szakon tanulok (szóval kb C1-es szinten vagyok), angolból van egy B2-es nyelvvizsgám és emelt érettségim.

Melyik nyelvet érdemes ezek után elkezdeni tanulni? Az olaszon vagy az oroszon gondolkozom.


2018. aug. 14. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Az olasz szebb és könnyebb, az orosz hasznosabb.
2018. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még javasolnám, hogy az angolt is fejleszd C1-re. A kettő közül az oroszt választanám.
2018. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

valamilyen világnyelvet válassz mindenképpen. Orosz, spanyol, francia.

Ha kettő közül kellene választanom, akkor szívem szerint olaszt tanulnék, de eszemre hallgatva oroszt, mert most erősödtek az orosz kapcsolatok (Paks bővítés), meg ukrán munkavállalók betörtek Nyugat-Magyarországra, rengeteg álláshirdetésben kérnek már orosz nyelvtudást, mivel állítólag az ukránok értik.

2018. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


En most oroszt kezdtem el tanulni es nagyon tetszik eddig! Nekem mindenki a spanyolt, franciat javasolta de annyira tetszett az orosz nyelv, hogy senki sem tudott lebeszelni rola. Kanadaban elek is itt a francia a masodik nyelv ezert anyukam probalta ram eroltetni de nem ment neki.

Szerintem azt tanuld amelyik jobban tetszik neked.

Sok sikert!!

2018. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Bocsanat, elirtam.

Kanadaban elek es* itt...

2018. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az orosz mellett döntöttem! :)
2018. szept. 4. 15:26
 7/7 A kérdező kommentje:
És tetszik is!! :D
2018. szept. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!