Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék úgy nyelvvizsgázni,...

Hol tudnék úgy nyelvvizsgázni, hogy a vizsgáztató segít?

Figyelt kérdés
Privátban részletesebben.
2018. aug. 16. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Megtomott boritekkal a kezedben barhol. Az egesz orszag megtomott boritekokrol szol.
2018. aug. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez irasbelin szerintem meg penzzel sem lesz megoldhato.

Az osszes vizsgazo veled egyutt egy teremben irja a vizsgat. A vizsgaztato (felugyelo, aki bent van) nem mehet oda hozzad random segiteni.

Szobelin el tudom kepzelni, de melyen a zsebedbe kell nyulni 2-3 vizsgaztato+ egy felugyelo biztosan bent lesz.

Es attol, hogy valamennyit segit sem biztos, hogy meglesz a vizsga, inkabb tanulj az egyszerubb es az a biztos.

2018. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen az országban, de nem fogsz segítséget kapni hozzá. Én is a borítékot javasolom. Úgy kib a sznak, mint macskát szarni, és az még csak a kezdet, de legalább híres leszel fél percig az interneten.
2018. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Emberek, nemár! Tényleg inkább azt választjátok, hogy lefizettek valakit ahelyett, hogy megtanulnátok azt a nyelvet??? Én nem értelek titeket. Figyeljetek! Én az egész nyaramat rááldoztam arra, hogy felkészüljek a nyelvvizsgámra. Ma lesz a szóbelim, holnapután pedig az írásbelim. Érzem, hogy sikéres lesz, ugyanis TANULTAM. Meg lehet tanulni azt a nyelvet, csak mindenre szánni kell időt!! Ha meglesz a sikeres nyelvvizsgád, ne az jusson eszedbe, hogy te lefizettél valakit ezért. Nem mellesleg, a legtöbb tanárt nem lehet lefizetni, nagy esély van arra, hogy kizárnak a vizsgából. És az GÁZ
2018. aug. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Köszi a blogposztot!!!!!!!!111!111!!!1!
2018. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!