Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc C1 komplex nyelvvizsga...

Telc C1 komplex nyelvvizsga mikor sikeres?

Figyelt kérdés
Ha az irasbeli es a szobeli egyuttesen eleri a 60%-ot vagy külön-külön is el kell. Csak mert már mindkét fajtát olvastam,aki pedig nemrég csinálta, biztos tudja hogy van. :)

2018. aug. 19. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha komplexen vizsgaztal, egyuttesen kell elernie a 60%. Ez biztos.

Kozepfokrol tudok specifikusabban irni. Ott konkretan 198pontot kell elerni, hogy meglegyen a komplex. Illetve (olvasas, iras, hallgatas es beszed reszen) 40%ot minimum.

2018. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. aug. 21. 08:28
 3/5 Dreams and dreams válasza:

A TELC nyelvvizsga az nem egyenlő a Cambridge-i nyelvvizsgával?

Ezen lehet elérni C"-2-es szintet? Vagyis azt értem ezalatt hogy felsőfokú nyelvvizsgán elérek 80-90%-ot,akkor már C2-es minősítést kapok,.

Ha nem ez az, akkor tévedtem ugye?

2018. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Telc es Cambrige ket kulonbozo nyelcvizsga.

Errol a bizonyos szazalekot elerve nagyobb szintu nyelvvizsgat kapsz, mint amire jelentkeztel ( es befizettel) dologrol sosem hallottam. Nem tudom ez mennyire lehetseges.

2018. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a Cambridge sajátossága, semmi más Magyarországon leheteső nyelvvizsga nem ad. (Utolsó válaszoló: Pl. B2n 40-60% A2, 60-80% B2 és 80-100% C1 nyelvvizsgát ad, C1 nél ugye ugyanez csak egy szinttel följebb (B2-C1-C2)) Viszont magyarországon a C2 nyelvvizsgádat amúgyis csak C1-nek tudják elfogadni, úgyhogy igazából nem is számít. A kérdésre: összesen legalább 60% ot kell elérni a komplexhez, de legalább részenként 40%-ot.
2018. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!