Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tibeti nyelvismetetnek van...

Tibeti nyelvismetetnek van "haszna"?

Figyelt kérdés

Imádom a tibeti kultúrát és nagyon szívesen tanulnám a nyelvet, de félek, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy csak úgy hobbiból tanulgassam. Lenne bármi gyakorlati értelmr, haszna, ha ismerném a tibeti nyelvet?


Köszönöm előre is!


2018. aug. 23. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha Tibetbe keszulsz elni, akkor igen.

De, mi az, hogy felsz, hogy nem engedheted meg magadnakea tanulast? Igen vagy nem, ennyi.

2018. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos nem lenne.
2018. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most van lehetőségem nyelvet tanulni, és én szívem szerint a tibetit választanám. De félek, hogy utólag bánnám, hogy miért nem olyanba fektettem az időm és az energiám, amit használni is tudok.

Sajnos arra, hogy hobbiból, magántanárral vagy nyelviskolában tanuljam, sem időm, sem pénzem. :(

2018. aug. 26. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld magad tanulni, ha nem engedheted meg anyagilag.

Én a latinért vagok megbolondulva, és ugyanígy vagyok mint te. Se idom se pénzem. 🙄

2018. aug. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed, hogy félsz, mivel tényleg nem lenne semmi hasznod belőle. Azért fölösleges megtanulni, hogy egyedül turistáskodásra tud használni, bármennyire tetszik neked a tibeti nyelv, tibeti kultúra, stb. Itthon se nagyon tudnád gyakorlati hasznát venni, külföldön se nagyon Kína és Tibet viszonya miatt ugye.
2018. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!