Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ELTE-n hogyan lehet holland...

ELTE-n hogyan lehet holland nyelvórákat felvenni?

Figyelt kérdés
Vagy az csak a holland (néderlandisztika) szakosoknak van? A keresőbe a "holland" címszóval nem dob ki nyelvórákat, pedig kell lenniük.
2018. aug. 27. 03:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A tárgykódhoz írd be, hogy BBN-NED és kiadja őket. El vannak rejtve gyökér, semmitmondó nevekkel. Én is épp ezzel szenvedtem, de végül nem tudom őket felvenni, mert sok óra van brutális kreditértékkel. 13 kredit lenne a két kezdő alapóra...
2018. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jeeeeeeesszusom. Hogy lehet valami 7 kredites? :D Na jó, ehhez nekem már késő van, hogy feldolgozzam. De köszönöm, rengeteget segítettél, magamtól soha nem találtam volna meg őket...


Egyébként a Nyelvgyakorlat 1 és a Nyelvi ismeretek 1 kurzusokat kellene felvenni? Nem mintha lenne rá kapacitásom, na meg természetesen ütközik is, de már csak azért is érdekel... :D

2018. aug. 28. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosra én sem tudom, de szerintem igen. Én úgy értelmeztem, hogy a nyelvi gyakorlat ilyen beszélgetős dolog, a másik pedig az általános nyelvóra. Gondolkoztam a norvégon is, de utólag rájöttem, hogy az A, B, C, D nem csoportokat jelöl, hanem órákat, szóval 4 órát kellene felvenni 8 kreditért... :D Nevetséges, hogy nincs lehetőség normális nyelvtanulásra az ELTE-n, ha nem nyelvi szakon vagy. Azon kifejezetten fel fogom mérgelni magam, amikor a neptunban kiküldik a felhívást valami nyelviskolára, hogy hallgatóként kedvezményesen beiratkozhatunk 24.000 Ft helyett 22.000 Ft-ért. :D A tény, hogy ezt tavaly kiküldték neptunon egy vicc...
2018. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tényleg nevetséges... Én korábban az SZTE-n voltam, ott lehetőség volt az ingyenes nyelvtanulásra (szakos nyelvórák, ill. 0 kredites nyelvórák). Utólag látom, hogy ott kellett volna kiélnem magam... :D


De azért tényleg köszönöm a választ!! :)

2018. aug. 29. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Haha Én is az SZTE-n tanultam és szidom magam, hogy nem használtam ki az ottani nyelvórákat :D
2018. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!