Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nulláról angol középfok?

Nulláról angol középfok?

Figyelt kérdés

A diplomához már van nyelvvizsgám - eszperantó - a diplomát kiadták! Most azon gondolkodtam, hogy tét és izgalmak nélkül szereznék egy középfokú angolt ha már mindenki annyira isteníti.


Vázolom a helyzetet.....magyar nyelvtanból világéletemben alulról súroltam a kettest, így amikor elkezdtük tanulni általános iskolában az angolt már nem értettem a nyelvtant - a magyart se értettem soha - így kettes voltam...elment a kedvem a nyelvtanulástól. Gimiben szintén kegyelemkettesekkel vergődtem magam érettségiig ahol a tanár jóindulatának köszönhetően megkaptam a kettest. Azóta angolt nem tanultam egyáltalán....tehát nulla tudás.


Most érettebb vagyok és persze diplomás :-) Mesterdiploma!


Ennek függvényében ha odateszem magam, tanárhoz járok mennyi idő egy középfok angolból? 1 év alatt lehetséges?


2018. szept. 3. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze. De az odatevés azért kell.
2018. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Teljesen fölösleges a nyelvtannal gyötörni magad, sokkal értelmesebb, ha a nyelvet tanulod.

Minden gyerek meg tudja tanulni az anyanyelvét nyelvtani táblázatok, ragozási ismeretek és esetek felismerése nélkül, erre egy felnött is képes.

Ha rendesen odatesezd magad, egy év alatt elég sokra juthatsz, feltéve, hogy nem arra fordítod az energiádat, ami (majdnem) fölösleges.

2018. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges de a leírtak alapján ne tedd fel rá minden pénzedet.


És a hagyományos magoltatós módszerrel az átlag halandó számára mondjuk hogy lehetetlen. Ahhoz sokkal ütősebb koktél kell!

2018. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Na hát a tény, hogy angoltudás nélkül mesterdiplomát lehet szerezni sokat elmond az oktatás színvonaláról az országban.
2018. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-eske a mesterdiplomám nem angol szakon szereztem, az is szomorú tény, hogy olyanok akik nem értenek valamihez erőszeretettel osztják az észt!
2018. szept. 3. 17:32
 6/10 A kérdező kommentje:
a többieknek köszönöm :-)
2018. szept. 3. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:

erőszeretettel :D


Egy év nem biztos, hogy elég lesz ilyen nyelvérzékkel, már bocs. De mégis hogy tervezed azt az egy évet? Heti hány órát vennél, és mellette mennyit foglalkoznál a nyelvvel?

2018. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is megcsinálnáltam, diszlekszia + diszgráfiával. Én is mindig bukás rá álltam magyarból. Igaz 6 évig tanultam. Heti 3*6 órába
2018. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Saccra inkabb 2 ev kell hozza egy voszonylag intenziv tempoval
2018. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5: Ja, pont azért mondtam.
2018. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!