Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez mennyire reális ár?

Ez mennyire reális ár?

Figyelt kérdés

Új magántanárhoz(angol)járok.Egy és fél óráért kér 6000Ft-ot.


Ez az ár mennyire reális? (Én kicsit sokallom,de apa nem hagyja,hogy mást keressek,szerinte nincs más)



2018. szept. 7. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Képtelenség, hogy nincs más tanár, főleg angol nyelvből. Másfél óráért ez tényleg szokatlanul magas ár, de nem írsz részleteket. Milyen végzettsége van a tanárodnak? Házhoz megy, vagy te jársz hozzá? Biztosít-e neked bármilyen eszközt a tanuláshoz (pl. könyvet, nyomtatott anyagot stb)?
2018. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs,hogy milyen végzettsége van.Én járok hozzá,tankönyvet nem biztosít csak nyomtatott anyagot.Tegnap volt az első órám vele.Hozott tesztet,hogy felmérjen.Nyelvvizsgára készít fel (B2).

(szegedi vagyok)

Ismerősünk ajánlotta.A fia hozzá járt,állítása szerint simán lerakta a felsőfokút.

2018. szept. 7. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Baromi drága, számlát is ad vagy miért ilyen sok? 2-3 ezer körül szokott másfél óra lenni, angol tanárt meg pont elég könnyű találni. Ez kb akkora lenne reális ha házhoz járna perzsául tanítani.
2018. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

egyáltalán nem drága

[link]

nyelviskolában magánóra ennél drágább

2018. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég reális ár érte.Én a katedraba 45 percét 3600 ft fizettem ,tehát te 3000 Ft-ot fizetsz egy tanóráért ,ami egyáltalán nem sok.A papírlapokat szerintem jó ha ő biztosítja de azt én nem várnám el esetleg hogy még könyveket ő biztosítson ,szerintem az esetek nagy részébe ez nem így van
2018. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kicsit sok. Én 3000 Ft-ot fizetek 60 perces skype-os óráért olyan tanárnak, akinek magyar és amerikai egyetemi végzettsége is van, sokéves tanítási gyakorlata, és szinte anyanyelvi szinten beszéli a nyelvet.


Én 90 perces óráért 4900 Ft-ot kérek, 60 percesért 3500-at, de kicsit ritkább nyelv.

2018. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát nem tudom, én pesten biosz tanárnál szintén másfél óráért 7 (hét) ezer forintot hagytam ott! Én is drágállottam akkor, de igazából pesten nekem mindenki mondta, hogy sokkal olcsóbban nem fogok igazán jó tanárt találni...
2018. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem drága, ha jól tanít. Nyilván ő is olcsóbban kezdte, aztán egyre jobb lett, meg népszerűbb és ezért többet kér el. Valamiből neki is meg kell élnie.
2018. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az összeg soknak tűnik, de attól függ, hogy milyen pluszt kapsz ezért a pénzért.


3500-4000Ft / 60 perces árért már nagyon jó angol magántanárokat lehet találni, diplomával, több év tapasztalattal.


Az átlag egyébként 4000Ft körül van, nemrég jelent meg erről egy cikk a Magántanárneten:

[link]

2020. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!