Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nektek volt valami vicces/kíno...

Nektek volt valami vicces/kínos szituációtok nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

Hamarosan középfokú nyelvvizsgára megyek és érdekelne, hogy nektek annak idején mennyire okozott nehézséget a szóbeli, vagy mennyire voltatok zavarban a vizsgáztató előtt. Könnyebb volt, mint amit vártatok, vagy nagy égés lett belőle? Minden sztori érdekel 😊

L



2018. szept. 9. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Annyira bele voltam merülve hogy beach helyett konkrétan bitchet mondtam.


Erre felkapták a fejüket, megkérdik hogy tényleg oda mentél? *Én persze még mindig bele voltam merülve, daráltam fejből a cuccot.* /lámpaláz yee/ --> Mondom ja.


Hát, nem mindegy hogy i went to the beach vagy bitch :D Aztán meg elregéltem hogy milyen awesome volt. xD

2018. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez jó 😂

És amúgy átmentél?

2018. szept. 9. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
át-át :)
2018. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Hát nem nyelvvizsga, hanem érettségi, de attól még ciki volt.


Anyanyelvi szintű az angolom.

Tudta az angoltanárom is, hogy jó vagyok. Nekem "feleslegesnek" találta a vizsgáztatást.

Úgy voltunk vele, hogy kihúzok egy tételt, de hagyjuk a francba, eldumálgatunk.

A vizsgabiztos eredetileg egy olyan lett volna, akiről tudtuk, hogy németes, és egy szót nem ért az angolból. Csak menet közben lecserélték és mást küldtek helyette. Egy olyat aki szintén angol szakos tanári diplomával rendelkezik. Ezt mi viszont nem tudtuk. A vizsgabiztos nő volt.


Mivel azt hittük, hogy nem tud angolul, minden további nélkül kibeszéltük a vizsgabiztost, hogy milyen rondán kopaszodik, igazán megborotválkozhatott volna, legalább a szemölcséről vágta volna le a szálakat, és egyébként is milyen rusnya egy banya. (Nem bunkóság...objektíven nézve is megegyezett a sztereotípikus rajzfilmbeli boszorkányokkal)

Majd az angoltanárommal való dumcsizás után megszólalt a vizsgabiztos angolul, hogy: "Nagyon jónak tartja az angolomat, illetve teljesen anyanyelvi a kiejtésem, de a téma miatt nem hagyja, hogy 90% felettit kapjak az összestésben"...100% lett volna ha az eredeti vizsgabiztos jön. Így csak 90%-os lett :D

2018. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nemááár ez nagyon durva

Hát szegény, nem lettem volna a helyedben amikor rájöttél az igazségra😅

2018. szept. 13. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!