Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Csak szerintem lenne vicces...

Csak szerintem lenne vicces ha nyelvvizsgán amikor kérik hogy meséljek magamról én nem beszélnék hanem tableten lejátszanám nekik a bemutatkozó kisfilmemet? :DD

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 01:53
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Halálra röhögnék magukat az biztos.
2016. nov. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb mint én amikor eszembe jutott..:D Az más kérdés hogy bukta lenne de kit érdekel... és még lehet táncolnék is mellé mint a filmekben :D
2016. nov. 12. 02:01
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

De ennek mi értelme lenne? Fogyatékos vagy vagy mi?


Osztálytársam jut erről eszembe aki azon gondolkodott, hogy mit szólna a tanár hogy amíg ő ír a táblára addig oda szarna az osztályterem sarkába.

2016. nov. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem érted. Egy csomó filmben láttam már olyat hogy amikor bemutatkozott vagy bemutattak valakit az nem beszélt hanem bevágtak velük egy zenés bemutatkozó kisfilmet :D
2016. nov. 12. 02:24
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Értékelni mindenesetre könnyű lenne. Amúgy nem hiszem, hogy örülnének, hogy ilyenekkel cseszed el az idejüket, ha már vizsgázni nem akarsz.
2016. nov. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Látom nagyon gyerek vagy még és nem érted a szituk közti különbséget.

Amiről te beszélsz annak akkor van értelme, hogy ha akiknek bemutatnak tényleg érdekli, hogy ki vagy, mi az élettörténeted. Pl.: Ha egy Prof előadást ad ott előtte lelehet vetíteni egy ilyen videót. De egy vizsgán ahol leszarják, hogy kivagy, nem is kell igazat mondanod a bemutatkozásnál ott tisztára semmi értelme. Nem is értem, hogy fordul meg ilyen a fejedben vagy, hogy ebben mi a vicces.

2016. nov. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Nem a bemutatkozásodra kiváncsiak, hanem a nyelvtudásodra.


És szerintem már ott figyelmeztetnének, vagy kiküldenének, amikor elkezded matatni a tabletet. A legtöbb nyelvvizsgán ugyanis nem lehet segédeszközt használni (főleg nem a szóbelin).

2016. nov. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem lenne vicces, mert nem bizonyítaná a nyelvtudásod, így tulajdonképpen nem lenne válasz a kérdésre (mint hogy nem az az igazi kérdés, hogy ki vagy, hanem hogy hogyan tudsz magadtól, segítség nélkül beszélni.)
2016. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

"kb mint én amikor eszembe jutott"

Hát nem tudom neked milyen humorod lehet akkor, nem vágom hogy ebben mi a vicces.

De tessék, próbáld ki, aztán majd kidobnak a teremből, mint macskát sz.rni. Jogosan.

2016. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy ebben mi a vicces.
2016. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!