Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az Euroexam B2-es szintű...

Az Euroexam B2-es szintű angol nyelvvizsgáját le lehet tenni jó eredménnyel felkészítőtanár segítsége nélkül?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömből sokan jártak felkészítőtanárhoz nyelvvizsga előtt.

Én tanár nélkül szeretnék készülni, az Euroexam honlapjáról letölthető feladatlapokkal gyakorolnék, emellett még angolul néznék filmeket, olvasnék cikkeket, stb.

Suliban heti 3 orában tanulnék angolt az otthoni felkészülésem mellett.

(Egyébként a tavalyi középszintű angol érettségim 95%-os lett viszonylag kevés felkészüléssel.)

Szerintetek így, csak otthoni felkészüléssel sikerülhet a nyelvvizsga? Vagy mindenképpen kell egy tanár aki felkészít?



2018. szept. 16. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden nyelvvizsgámra egyedül készültem, letöltöttem a nyelvvizsgák gyakorló füzetét, és pár szövegértést, hallgatást megoldottam. Szerintem simán teljesíthető, ha megy a levélírás és beszéd rész.
2018. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most is letudnád szerintem, a középfok nem egy komoly szint.
2018. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 klopusz ***** válasza:

Mindkét lányom különórák, magántanárok nélkül csinálta meg.


Igaz, a felsőfokút is :)

2018. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!