Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatok meg rendesen...

Hogyan tanulhatok meg rendesen angolul úgy hogy rám erőltetik és okom és kedvem sincs ezt a nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Konkrétan azért, mert nem akarok megbukni angolból úgy hogy mindenből jól állok...
2010. jún. 22. 20:50
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És ha valaki felhozná azt, hogy váltsak sulit, akkor ne is tegye fel ezt, mert bizonyos okok miatt nem akarok...
2010. jún. 22. 20:54
 2/31 anonim ***** válasza:
77%

lebegjen előtted az, hogy a mai világban angol nyelvismeret nélkül még WC-s néni sem lehetsz a belvárosban


amúgy meg torrent, letöltöd a kedvenc sorozatod és megnézed angolul mind a 20 szériát

2010. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Hát, pedig vagy most tanulod, vagy később szenvedsz majd vele. Vagy akkor, amikor a diplomádhoz probálod letenni, vagy amikor nem találsz munkát megfelelő nyelvtudás hiánya miatt.
2010. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Vannak nyelvek amiknek több hasznát venném és tanulnám, de az nem tudok olyan iskolát ahol tanítják és van mellé sporttagozat...
2010. jún. 22. 20:57
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
nyelvet nem tudsz váltani a suliban? a némettel is ugyan annyira mész, mint az angollal.
2010. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
akkor azt a sok nyelvet majd megtanulod az angol mellett ;)
2010. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Akárki akármit mond, angol nélkül még most el-elvagy, de később már nem fogsz tudni boldogulni...
2010. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
A némettel is úgy vagyok, mint az angollal....
2010. jún. 22. 21:10
 9/31 A kérdező kommentje:
Japán, orosz és arab nyelvtudással csak el lehet helyezkedni valahol ...
2010. jún. 22. 21:12
 10/31 anonim válasza:
84%
en 12 evig gyotortem a nemetet, a tanarom is szemet volt, es persze nem ertek szinte semmit:D A nemet mellett angolt tanitpottak a gimiben de nagyon arra se figyeltem oda.Ne erdekelt.Aztan kijartam a sulit. Elobb azzal talalkoztam egybol h rengetek allastol elesek, h nem tudok nyelvet...aztan meg azzal talalkoztam, hogy rengetek jokepu kulfoldi pasitol elesek, mert nem tudok angolul...ez kezdett el vegre motivalni es imadom.Most Angliaban vagyok es angolt tanulok:) es tok jol megy:) szerintem motivacio nelkul semmi nem megy.Jol meg plane nem. Szval vagy talalsz benne valami izgalmasat, amitol megkedveled,vagy keress olyan nyelvet ami tetszik es beszeli az emberek nagy resze:) nyilvan nem kinai vagy japan. De ha ehhez meg sulit kell valtani, akkor marad az angol...:D vagy mesz kapalni?
2010. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!