Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német tanulás sorozatokkal?

Német tanulás sorozatokkal?

Figyelt kérdés

Angolul úgy tanultam meg C1 szinten, hogy sorozatokat és filmeket néztem. Sokat és sokszor. De németül ez egyszerűen nem megy. Nincs is sok sorozat, és nem is olyan jók. És sokkal nehezebb nyelv...

Érdkelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak erről, esetleg tudnátok ajánlani ilyen sorozatot? A Dark-on és Babylon Bernin-en kívül én nem tudok mást



2018. szept. 21. 12:44
 1/2 anonim válasza:

Szerintem németet nem fogsz tudni sorozattal tanulni.

Beszélni talán igen,plusz szavakat,de nagyon sok nyelvtani forma van benne,például hogy éppen hova tesszük az alanyt,állítmányt és a többi mondatrészt és miért,a Miért kérdés nagyon fontos a nyelvtani formákban.

2018. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 grafno ***** válasza:
Barátnom schrott oder hot, hochzeitreise, shopping queen, dsds, ninja warrior Germany, wachzimmer-ottakring szokta nézni ami most beugrott. De ami angolul van az van mind németül is. Kezdj nemetfeliratossal
2018. szept. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!