Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok olyan viszonylag...

Tudtok olyan viszonylag könnyű nyelvezetű angol sorozatot filmet, amivel tudnám gyakorolni az angolt?

Figyelt kérdés

Középszintű nyelvvizsgára szeretnék menni és szerintem ez a módszer jó lenne egyfajta tanulásnak, kiejtés hallása illetve a még nem ismert szó megtanulása.

Az új szavakat hogyan szoktátok tanulni, hogy ne felejtsétek el és tudjátok később is alkalmazni? Bármilyen tanácsot, módszert szívesen fogadok a nyelvtanulással kapcsolatban :)

Előre is köszönöm a válaszaitokat!!!!



#tanulás #angol nyelv #nyelvtanulás #tanulás filmekkel-sorozatokkal
2016. szept. 26. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én nem vagyok valami nagy angolos, viszont a Prison Break c. sorozatot (A szökés) angolul néztem végig magyar feliratozással. A végén már nem olvastam a magyar szöveget, simán megértettem. Szerintem gyakorlásnak nagyon jó és maga a sorozat is szuper.
2016. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Friends(Jóbarátok), eléggé tenyérbemászó sorozat, de nyelvtudás elsajátítására tökéletes.
2016. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jóbarátok, Lost. De a feliratot ne tegyél be hozzá, anélkül nézd a sorozatot. Egy idő után érteni fogod.
2016. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de ha nem zavar hogy rajz sorozat, akkor az ajánlatom 2 sorozat:

The Avatar:The last Airbender

The Avatar:The legend of Korra


A Korra a The last airbender folytatása, egyszerű nyelvezet, de nekem rengeteget segített, előtte meg nem tudtam szólalni normálisan angolul, most meg folyékonyan.

Maga a story jó, a karakterek érdekesek.

Ezek mellett ajánlom hogy olvass angolul könyvet, abból ítélve hogy nyelvvizsgázol arra gondolok hogy valamennyire tudsz is már, ezért szerintem kezdd el olvasni a Percy Jackson and the olimpians ciklust, ha leköt a fantasy :)

Remélem segítettem és sikeres nyelvvizsgát 😉

2016. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

MILYEN SOROZATOT NÉZZ ANGOLUL? II. – KEZDŐKNEK!


angolrahangolva.com/milyen-sorozatot-nezz-angolul-ii-kezdoknek/


Egy olyan sorozat, ami kifejezetten nyelvtanulóknak készült, ugyanakkor szórakoztató is, mert tele van jó kis poénokkal. A sorozat címe Extr@ (www.imdb.com/title/tt0934648/)

lassan és érthetően beszélnek benne, könnyű a nyelvezete, életszerű szavakkal, kifejezésekkel és még felirattal is tudod nézni.

2019. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!