Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki lefordítani?...

Segítene valaki lefordítani? I never thought when they threw rice at me, it would be boiled. Alól

Figyelt kérdés
mondja egy menyasszony
2018. okt. 3. 19:51
 1/4 anonim válasza:
34%

Soha nem gondoltam bele, hogy amikor rizst dobnak rám, az lehetne főtt is.


(Magyarosabban: Van az a szokás, amikor rizst szórnak a mennyasszonyra.

Na már most a rizs főzés nélkül elég kemény és kellemetlen ha egy nagyobb adaggal megküldenek. Azonban ha főtt, akkor puha és nem fáj)

2018. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chtt ***** válasza:
100%

Látni kellene a jelenetet, mert szerintem a "would" az igeidő egyeztetés miatt "would" és nem 'will', tehát:

Sohasem hittem (volna), hogy amikor rizst szórnak rám, az főtt lesz.

2018. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt nem tudod véletlenül? https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__nyelv..
2018. okt. 3. 21:17
 4/4 chtt ***** válasza:

Sajnos nem, de ahogy utánakeresgéltem, úgy látom szó szerint azt jelenti, ami oda van írva, azaz ellopja a hármas bázist/alappontot -- ezt találtam:

"A steal azt jelenti, amikor az egyes (vagy bármelyik, de ez a leggyakoribb) alapponton álló játékos egyszer csak gondol egy merészet, és elkezd vágtatni a kettes alappont felé. Ezt legjobban akkor tudja megtenni, amikor a dobó már elkezdte a emlékeztető dobómozdulatot, ekkor ugyanis már csak a home plate felé dobhat, így több ideje van a futónknak leküzdeni a 27 méteres távot, amiben már csak az elkapó tudja megakadályozni. Neki kell előbb odadobnia a labdát az illető bázis védőjének, mint ahogy a futó odaér." -- itt: [link]

2018. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!