Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha Nyelvvizsgát az egyetemi...

Bertolli01 kérdése:

Ha Nyelvvizsgát az egyetemi jelentkezési határidő (azaz 2019. 02.15) után nem sokkal csinálom meg, akkor azt még valamilyen módon el lehet érni, hogy többletpontként funkcionáljon?

Figyelt kérdés
Ugyanis ugyebár a jelentkezés mellé kell csatolni a nyelvvizsga bizonyítványt Febr. 15-én,tudomásom szerint.

2018. okt. 21. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
szerintem olvasgasd a tájékoztatót, világosan benne van.
2018. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lesz lehetőség a jelentkezési határidő után megszerzett nyelvvizsga feltöltésére is, ha jól tudom, valamikor áprilisban nyílik meg újra az adatok szerkesztésének lehetősége, ekkor tudsz egyszer sorrendet módosítani és feltölteni az újonnan megszerzett szükséges dokumentumokat, érettségi, nyelvvizsga... Ennek a határideje valamikor júniusban jár le, ha jól emlékszem. Pontos határidődeket nem tudok, de a rövid válasz az, hogy IGEN, be tudod számítani a később megszerzett nyellvizsgát is.
2018. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Július 11-12 szokott lenni a határidő, a jelentkezés után megszerzett dokumentumok(pl nyelvvizsga) feltöltésére, szóval, a februári, vagy kora tavaszi nyelvvizsgát még simán beszámítják.(április 30. utáni nyelvvizsga már necces, hogy megvan-e időre)
2018. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2018. okt. 21. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze
2018. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!