Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B2-es angol nyelvvizsga?

B2-es angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Melyiket nyelvvizsgát ajáljátok? Melyik a legkönnyebb szerintetek? Az ECL-ről és az Euroexam-ről mi a véleményetek? Ha van másik amit jobbnak tartotok mi az és miért? Ezeknél a szóbeli egyesével van?

2018. okt. 30. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak az Euroexamet ismerem, hiszen 3 éve abból tettem B2-öt, idén pedig C1-et. Típusfeladatokat néztem a többiből is, de szerintem ez egy kifejezetten könnyű nyelvvizsga; a nyelvtan szinte egyáltalán nem játszik szerepet benne, inkább a szövegkörnyezeten való kiigazodás, a nyelv használata és a szókincs, ami lényeges. A szóbeli párban van, ezért az picit fura, főleg, ha idegennel kell csinálni. De egyébként ott az a fontos, hogy érvényesülj te is és ne csak a másik beszéljen. Én bátran ajánlom, nagyon jó felkészítő és próbakönyvei vannak, illetve a honlapon is van pár hasznos tanács és ‘edzésterv’.

Amerikában, illetve más kontinensen nem érvényes, de ha jól tudom, Európán belül elfogadják pl. munkavállaláshoz. (egyetemhez más kell, de ebbe annyira nem mélyültem vele)

Remélem tudtam segíteni és sok sikert!

2018. okt. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!