Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz angolból az...

Mennyire nehéz angolból az előre hozott érettségi?

Figyelt kérdés
11.-ik osztályban szokták csinálni az előre hozott érettségit. Igazából gondolkodtam rajta, hogy én is megcsinálom, de 3-as vagyok angolból. A nyelvtanom javult itt a gimnáziumban, valamennyivel jobb mint általános iskolában. Kérdésem az, hogy mit nézek át hogy jól sikerüljön? Köszönöm

2018. nov. 5. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanannyira, mint a nem előrehozott. Ez nem egy másik vizsga, csak korábban írod ugyanazt. Az előző évek feladatsorai mind fent vannak.
2018. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A közép egyáltalán nem nehéz.
2018. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. nov. 5. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak azt nézd meg, hogy milyen nehéz szokott lenni maga az érettségi, hanem nézz utána annak is, hogy az osztályozó vizsga, amit előtte tenned kell, nem sokkal nehezebb-e. Ez iskolafüggő.
2018. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és még annyi, hogy ha 11.ikben teszem azt sikerül az előre hozott érettségi,akkor nekem attól függetlenül kell nyelvizsgáznom?
2018. nov. 5. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez nem emelt(legalább is nem írtad), így természetesen szükséged lesz nyelvvizsgára is. Ha emelteznél, és elérnéd a 60%-ot, akkor kapnád meg az adott nyelvből a B-t. De így nem.
2018. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
*B2-t. Ez lemaradt:-)
2018. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2018. nov. 5. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!