Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Autodidakta módon hogy tudok...

Autodidakta módon hogy tudok olasz nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha tudsz angolul beszélni, biztos találsz youtuben olyan csatornát, ahol eltudod sajátítani a nyelvet.

A duolingot nem ajánlom, szerintem béna.

2018. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Én ezeket az alkalmazásokat szedtem le Play Áruházból: Duolingo (tényleg ratyi telefonon, de ha számítógépen használod, van hozzá rendes magyarázat), Memrise, Drop, Italian Verbs, Italian Grammar.

Akkor kereshetsz Youtubereket, akik olaszt tanítanak, torrent oldalról szedhetsz le olasz tankönyvet, hacsak nem akarok megvenni. Ha tisztességesen megvennéd, akkor talán a Pons olasz tanfolyamos csomagja a legjobb, ez direkt önálló nyelvtanulásra van tervezve.

Nagyon sok weboldalt is találhatsz, ahol olasz leckék, tippek vannak.

Ha van a közeledben könyvtár, annak a nyelvi részlegében is kell, hogy legyen olasz nyelvtanulással kapcsolatos könyv.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2018. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A duolingo tenyleg béna.


Progetto könyvet es youtubereket használtam: Lucrezia, Weilá Tom stb.

2018. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nem érdemes egyedül hozzákezdened. Egy bizonyos szint után már nem fogod tudni segítség nélkül.

Meghát a kiejtés sem mellékes.

2018. nov. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is autodidakta módon sajátítottam el az olaszt középfokig (le is vizsgáztam belőle). A Giro d'italiano tankönyvsorozatot használtam, a Pons nyelvtanfolyam kezdőknek olasz című tankönyvet valamint a Duolingot.
2018. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!