Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol használhatnám ki a román...

Hol használhatnám ki a román nyelvtudásom?

Figyelt kérdés
Magyar vagyok , a románok gyűlölik a magyarokat köztudottan . Régebben unaloműzésből románul tanultam sokáig , és igen csak belemélyültem , annyira hogy szinte folyékonyan beszélem a nyelvet . Hol tudnám használni ? Romániában nem szeretik ha magyarok dolgozni szeretnének menni az országukban .
2010. jún. 25. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Romániában. Próbálj olyan területre menni, ahol sok magyar él.

"A románok gyűlölik a magyarokat köztudottan"

Tapasztaladból mondtad vagy szóbeszéd. Ez olyan, mint hogy minden cigány büdös, tolvaj, és kerítés nélküli romházban él. Van kivétel, csak kevés. Romániában a magyarok olyanak számítanak, mint itt a cigányok.

Magyarországon esetleg a nyelv tanításával kamatoztathatnád a tudást.

2010. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
köztudott h a románok utálják a magyarokat? hát én ezt megcáfolom! én minden nyáron ott vagyok a nagymamámnál és soha nem szólt nekem senki egy rossz szót se sőt inkább sokkal kedvesebbek voltak vele...:)
2010. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Örömmel hallom .
2010. jún. 26. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

En sem azt tapasztaltam, hogy a romanok utalnak a magyarokat, inkabb forditva van ez szerintem, mi, magyarok utaljuk oket.

hany eves vagy amugy? mert ha mar munkan gondolkozol, vannak cegek, amiknel szamit a roman nyelvtudas, vagy roman ceg, ahol a magyar szamit. kereskedelem a ket orszag kozott...

2010. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19
2010. jún. 26. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!