Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Harmadik nyelv felvétele,...

Harmadik nyelv felvétele, modszertan? Lent

Figyelt kérdés
Másodéves egyetemista vagyok, altalanosban angolt tanultam, kozepiskolaban angolt es onszorgalombol oroszt. Angolbol kozepfokum van, az oroszt is szeretnem erre a szintre hozni, jelenleg az alapfoknal kicsit erosebb a tudasom. Most lehetosegem van nemetet is tanulni, szeretnem megragadni.Tudom,hogy lehetseges egyszerre az angolt felsofokra, az oroszt kozepfokra felhozni ugy hogy meg mellette nemetul is tanulok. Gondolkodtam, hogy ugy csinalom, hogy ha megvan az angol felsőfok, utana orosz kozepfok es utana kezdem el a nemetet, de ezt vegulis elvetettem, mert mindig is foglalkozni kellene a tobbi nyelvvel is,hogy ne kopjon meg a tudas. Viszont szuksegem van egy jo modszertanra. Az egyetem mellett dolgozok is, de szerencsere mindig jol be tudtam osztani az idomet. A lenyeg, hogy egy tenyleg jol mukodo modszert talaljak. Tudtok ajanlani ilyet? Amitol még kicsit tartok h keverni fogom a nyelveket, amikor oroszt tanultam akkor angolorakon is oroszul jutott eszembe minden. Van valami taktika ennek a kikuszobolesere?
2018. nov. 15. 10:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!