Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » " I see it in all the 30+ yr...

Flash! kérdése:

" I see it in all the 30+ yr old gym rat women who are desperately trying to stave off the wall. " Ebben a mondatban a " stave off the wall" mit jelent?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy értelmezem:

A stave off az kb: elkerülni, megelőzni (átmenetileg).

A the wall,mivel sportról van szó kimerültségi pontot jelent (mintha hirtelen falnak ütköznél nem tudsz mozdulni)

2018. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 chtt ***** válasza:
100%

Ezt találtam a "fal"-ra, talán ez segít.


The Wall, for those new readers unfamiliar with the term, is the moment in time, measured in age, when a woman’s sexual attractiveness, following years of asymptotic approach, finally hits absolute zero. To put it less turgidly, The Wall is that age when a woman’s looks go splat...

2018. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, be kell látnom, az utóbbi értelmezés valószínű helyesebb:)
2018. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismét tanultam valamit.

Hanem ez a 30+, ez elég kegyetlen a női nemhez. :)

2018. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat,ìgy màr jobban megèrtettem.

Kezek mennek.

2018. dec. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!