Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pontosan mit takar a nyelvvizs...

Pontosan mit takar a nyelvvizsgákon, hogy A1,2 B1,2 C1,2?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A nyelvvizsga szintjet. A- alap szint, B kozepfok, C felsofok es a szam a szinten beluli nehezseget jeloli
2018. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Pl B2-C1 kozott allitolag olyan 250 oranyi tanulaskulonbseg van
2018. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Igen ezek a nyelvvizsga szintjei.

Mint pl Full Blast 3 A2 re készít fel. Ott van a nyelvkönyv hátán egy táblázatban hogy az mi. Vagy Ideen 1 A1 re, annak az elejen is rajta van nagy betűkkel

2018. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az A1 az talán lehet, hogy csak ilyen legalapabb pl hol van a mosdó, meg ilyenek (én nem tudom, olyanon még nem voltam)


Amúgy asszem a középszintű érettségi a B1-nek felel meg.


B2 az már úgy el is kommunikál azon a nyelven.


A C1 meg már számlákat tölt ki, ilyen hivatalos dolgok miatt reklamál, pl ilyen számlákkal kapcsolatos kifejezéseket; még talán sokkal több kifejezést tud, mint a B2-eshez ami elegendő.


Én asszem, ilyenek. Ilyennek gondolom őket. Egyszer voltam már középszintű érettségin meg középfokú nyelvvizsgán meg szintemelő érettségin belőle.

2018. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
*Ja meg a C-nél meg ilyen magas szintű dolgok mellett vagy ellen is kellhet érvelni talán. Most nemtom mennyire jó példa,mert C-s nyelvvizsgán se voltam még de pl, hogy az abortusz mellett(vagy legalábbis nem ellene,hanem elfogadva megértve) vagy ellen (teljesen elutasítva); v nemtom; de lehetséges, hogy pl ilyen témák is húzhatók szóbelin pl, szóvla én tényleg nem tom, még nem is néztem ilyen jellegű feladatsorokat; de a nagyobb szókincs pl az biztos, hogy kell hozzá.
2018. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!