Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy magántanár nagyjából...

Egy magántanár nagyjából kijönne ebből? Oroszt tanulnék.

Figyelt kérdés

Kb. 30000-35000 forintból, és nagyjából gyenge középfok/középfok/ erős alapfokra szeretnék eljutni, mert onnantól kezdve tudnék mire építeni egyedül is. Orosz barátnőmmel tudnék gyakorolni, szóval az már nem lenne probléma, mert ő mindig szívesen segít(ett)

Most néhány alapmondatot tudok csak, a cirill betűket és a főnevek nemeit tudom és lassan eljutok a melléknevek nemeihez, néhány igét el tudok ragozni. Vagy inkább folytassam egyedül? Igazából erre nyáron lesz időm, szóval addig még valamennyit fogok fejlődni. Mit gondoltok?



2018. dec. 7. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10-12 magánórát kapsz ennyi pénzből, ami kb. kedvcsinálónak jó.
2018. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
lemaradt egy 0...
2018. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem szolnokon 8500 ft volt 60 perc középfok
2018. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de azért ennyire nem kéne lehurrogni, mert tényleg nem értek hozzá. Ebben az esetben inkább tanuljam egyedül? Mert ennél többet nem igazán tudok kiadni, mivel még 18 alatt vagyok és anyukám meg nem igazán ad hozzá pluszt...
2018. dec. 7. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
haver, senki nem hurrogott le. 3an leírtunk neked 3 tényt, teljesen normálisan.
2018. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jossz annyibol ki, minimum 300 000 Ftbol. Otthon meg tok jol hangzik a tanulas, de valosagban feladjak vagy meg se tudjak tanulni.
2018. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os nem most kezdtem el egyedül tanulni, ismerem a képességeimet. Egyedül is meg tudom tanulni, csak úgy egy kicsit hosszabb és nehezebb. De mindegy. Inkább nekilátok egyedül, mert ennyi pénzt tényleg nem tudok összegyűjteni, max 90000, ha nagyon nem költök semmi pluszra. Abból esetleg valami kissebb alapot tudok szerezni, vagy tényleg maradjak az egyedül tanulásnál, mert ennyi pénzzel nem lesz értelme?
2018. dec. 7. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj egy nyelviskolába, az olcsóbb, mint a magántanár, meg amúgy jó program is különben.
2018. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!