Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ebben az esetben is nemzetközi...

Ebben az esetben is nemzetközi lesz a telces nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Februárban megyek az utolsó telc-es nyelvvizsgára viszont csak az írásbelire jelentkeznék mert a beszédkézségem angolból elég gyatra és a tételeket is csak ma kezdtem el tanulgatni...

Az angoltanárom azt mondta, hogy azért nemzetközi ez a nyelvvizsga mert a leveleket amiket írunk azt a fő, fő központban ellenőrzik le... És ugye a levél az az írásbelinek a része és ha az sikerül meglesz a nemzetközileg elismert nyelvvizsgám? A szóbelit a nyár folyamán tenném le mikor elérnék arra a szintre...


2018. dec. 9. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Én még nem hallottam, hogy akárhol is releváns lett volna a TELC nyelvvizsga külföldön. Ahol fontos lemérik maguk a nyelvtudásod. Ahol a papír is számít, pl. egyetemi továbbtanulás, oda IELTS, TOEFL vagy Cambridge kell, országtól függően.
2018. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jol nondja az egyes, ha mondjuk Angliaba akarsz menni egyetemre, akkor nem fogja erdekelni oket a TELC, oda altalaban IELTS kell.

Magyarorszagon ez atlag nyelvvizsganak szamit, szoval munkahelyi jelentekezesre boven jo.

2018. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a nemzetközileg elismert TELC nyelvvizsga egy hülyeség. Marketingfogás. Egyetlen nyelvvizsgát sem fogadnak el hivatalosan külföldön. Ha munkához kell, akkor interjú keretében ellenőrizni fogják a nyelvtudásodat. Ha egyetemre kell, akkor pedig az egyetem honlapján fent van, hogy melyik nyelvvizsgaközpontét kérik és ezek mind natív nyelvvizsgák (értsd.: angol nyelvvizsgát Angliában állítják össze az angolok, németet Németországban a németek, elvégre egy anyanyelvi beszélőnél hitelesebben senki nem tud nyelvvizsgát összeállítani és azt mondani, hogy "na, te tényleg tudsz angolul").
2018. dec. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!