Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Holnap lesz b2es nyelvvizsgám,...

Holnap lesz b2es nyelvvizsgám, lenne pár kérdésem?!

Figyelt kérdés

16 vagyok,lány, languagecert b2 komplex nyelvizsgát próbálok pénteken és szombaton

Ugye van a hallgatás része

Attól félek, mert meg vagyok fázva és be van dugulva a fülem, és a névsorban majdnem utolsó vagyok,így gondolom hátul fogok ülni, és félek hogy nem fogom hallani rendesen

Ha odamegyek a vizsgáztatóhoz akkor el fog küldeni a bús fenébe? Hogy üljek előrébb..

Akkor az írásbelinek csak a levél részével lenne kérdésem

Az article(cikk)nek kell cím?

Illetve a szóbelinél hogy például azt a szót hogy gipsy(cigány) lehet e használni?

Meg például ilyen btw(by the way, ez az ilyen jut eszembe)vagy ez túl szlenges?

És akkor ugye nem kell kiöltözni?

Tudom, hamarabb is feltehettem volna a kérdést,de mostmár mindegy


2018. dec. 6. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Ugyis hallani fogod, de egy probat meger

2. -

3. A gypsy egy nepcsoport, nem karomkodas, mint a n*gga.

4. By the way nem szlenges, de a btw igen. Nehogy kimond vagy leird vizsgan... csak a by the wayt.

5. Nem kell, de nem art. Ne terepgatyaban menj be, de ne is unnepi ruhaban.

2018. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon hangos volt a magnó, sőt jobban jártam, hogy középen ülök, mert nem süketültem meg. Mondjuk nálunk asszem 2 oszlopban ültünk a teremben és a névsor legvége is előre került.


Ugyan én Euroexamoztam, nekem nyelvvizsgafelkészítőn mondták, hogy cikknek érdemes címet adni.


Én a by the way-t nem használnám, írásban főleg, de még szóban sem, szerintem ki lehet kerülni, de szerintem ilyen határeset. Ha így pl. nem akadsz meg beszéd közben, és magabiztosabb vagy, nyugodtan mondd.


Nem kell kiöltözni, de azért jó benyomást tehetsz vele a szóbelin, én egy kockás inget vettem fel, úgy emlékszem.


Sok sikert!

2018. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!!😊
2018. dec. 6. 23:15
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, megkérdezhetem, hogy sikerült? :)
2018. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

A reading szerintem olyqn 80%os lesz,de a levél nem lesz meg :(

Szóbelit úgyérzem meglesz, a listening is jó lett

2018. dec. 17. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Megjött az eredmény

A szóbeli meglett,a levélírásban csak 10 pontom lett(min.a 12) a reading bőven meg lett volna

2018. dec. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!