Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen orosz könyvet vegyek,...

Milyen orosz könyvet vegyek, amiből kezdőként otthon tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Magamtól egyedül tanulnék, angolból vagy németből mennék majd egy éven belül nyelvvizsgázni, ezért oroszból nem megyek most el tanárhoz. Szerintetek?
2018. dec. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Oroszból legalább az elején kéne tanár. Jó tankönyv nincs.
2018. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Inkább először angol és német nyelven tanulj meg felsőfokon, ez fontosabb.
2018. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Чай или кофе" szerintem jó. Kezdőként EGYEDÜL használtam és nekem bevált.
2018. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, csodálom! Az rettentően nehéz, újrakezdőknek való, nem kezdőknek, óriási lépésekben halad, borzasztó unalmas és konzervatív, és tele van hibával. Én konkrétan a kukába dobtam az én példányomat.
2018. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es (3-as vagyok) mindenkinek más válik be. Oroszul szoktam levelezni/telefonálni mostanába és persze vannak hibáim, de azt meg kijavítják azok akikkel beszélek.

Kérdező! Ajánlom, hogy valamilyen oldalon keress magadnak orosz levelezőpartnereket. Természetesen eleinte beszélgethettek angolul/németül vagy használhatsz fordítót, de a későbbiekben nagyon sokat segíthet az, hogy van kivel gyakorolni.

2018. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen nulláról, egy betű és egy szó ismerete nélkül álltál neki a Csáj ili kofe-nek?
2018. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még várok akkor egy kicsit vele, megcsinálok elötte legalább 1 középfokot...

De azt, hogy a segíteni akaró emberek egymást betámadják nem kell. Kinek mi jött be, ízlések és pofonok, valakinek jó a nyelvérzéke és japán magyarázásból is megtanul latinul vagy akárhogy. Nem vagyunk ugyan olyanok, mindenki a saját tapasztalatát osztotta meg.

2018. dec. 30. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!