Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cambridge nyelvvizsga?

Cambridge nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem/kérésem, hogy valaki be tudná linkelni nekem (a hivatalos oldalról), hol van az leírva, hogy ha középfokú (FCE) nyelvvizsgára jelentkeztem, de a felsőfokú vizsga (CAE) szükséges pontszámmal rendelkezek, akkor annak ellenére, hogy B2-re mentem C1-es nyelvvizsgát kapok? Illetve fordítva. Ha CAE-re megyek, de csak FCE-s pontszámot érek el, akkor FCE-t kapok.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2019. jan. 4. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán olvasd el a vizsgaleírást, és meglátod. Ha tudsz olyan szinten angolul, nem fog gondot okozni. Nem kapsz róla magyar C1es papírt, csak azt a szintet, amire eredetileg szól, mert bas sza meg a magyar magát.
2019. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs bent a leírásban, mert ennyi van a leírásban:

Candidates achieving Grade A (between 180 and 190 on the Cambridge English Scale) receive the First Certificate in English stating that they have demonstrated ability at Level C1.

Ami tulajdonképpen ennyit tesz, de ez csak a netre rakott bizonyítványokból derül ki hiszen nem szertnék, ha minta lenen a hamisításhoz, hogy míg mondjuk Grade B-nél a 4 sor így néz ki:

Grade B

in the

First Certificate in English

Council of Europe Level B2


...addig a C1-nyi pontszámot elért hallgatónál az utolsó sorban egy füzi szöveg szerepel, a fentiek szerint:

Grade A

in the

First Certificate in English

Performance at Grade A demonstrates an ability at Council of Europe Level C1

2019. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!