Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan/mivel készüljek fel C1...

Hogyan/mivel készüljek fel C1 angol nyelvvizsgára 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy emelt szintű nyelvvizsgát, viszont tanárt nem valószínű hogy fogok tudni találni, az összes vagy tele van vagy idő hiányában nem tud vállalni. Folyékonyan tudok angolul olvasni, írni és beszélni, a kiejtésemmel sincs gond illetve a helyesírással sem, azt is megértem amit nekem mondanak. Az érettségim 96%-os lett angolból (közép), tehát egyáltalán nem lehetetlen a dolog, viszont nem igazán tudom hogy milyen könyvet vegyek meg ami fel tud készíteni, vagy esetleg online hol nézelődjek?

2019. febr. 18. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Origo felsofoku angol nyelvkonyvbol tanulok irasbeli olvasas forditas hallgatas feladatokkal- nagy origo nyelvkonyv. Nekem bejott. 1 hete voltam probavizsgan amit szerintem erdemes megcsinalni ebbol latni fogom mik a hianyossagaim es ezekre fekszem ra jobban az eles vizsgara. News in levels. Com nagyon hasznos!!! Es erdekes! Bbc radio newst hsllgatom amikor csak tudom. Egy kalappal
2019. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megfogom nézni :)

Szintén sok szerencsét

2019. febr. 18. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, én ECL-re készültem fel 1 hónap alatt. :D

Megcsináltam a könyvet amit lehetett hozzá venni, angolul néztem sorozatokat.

2019. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, de nekem ebből a fajtából egy másik van meg : Színes kérdések és válaszok angol nyelvből; ebből van c is, meg b is; van benne szótár; és tényleg vannak benne kérdések és válaszok is. Meg cd is , meg listeninges feladat.
2019. febr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Ja és amúgy én nem tudom, mennyi idő alatt lehet ilyenből perfektre; mert nekem még nem lett meg a nyelvvizsgám:D a Kis angol nyelvtan is megvan; nemtudom, hogy az alap-e,vagy felsőfokúhoz is cool-e
2019. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kis angol nyelvtan az körül-belül középszintnek felel meg.
2019. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javaslom az ECL-t, ott nem arra kíváncsiak mennyire vagy perfect nyelvtanból, hanem inkább a szókincsre. ^^
2019. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!