Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire lehet hatékonyan...

Mennyire lehet hatékonyan megtanulni nyelvet online tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs olyan sok időm a munka mellet hogy egy magán tanárhoz járjak, de szeretnék hobbiként nyelvet tanulni.
2019. febr. 27. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kizarolag online tanfolyambol soha nem fogsz megtanulni semmilyen idegennyelvet.

DE rajtad mulik minden. Pl elkezded az ingyenes nyelvleckeket (en nem fizetnek erte), es foleg a nyelvtanra koncentralnek a tanfolyambol. A tanfolyam mellett be-be neznek mas oldalakra is, ahol az adott nyelven van oktatas, vagy topic, vagy rovid tesztek stb.

Elkezdenek nezni angol nyelvu videokat (mert azok csak par percesek) es kb fel oras musorokat az adott nyelvu tv csatornan.

Aztan keresnek chat oldalakat, ahol sok emberrel lehet chatelni.

Kozben olvasnek konyveket, keresnek hangoskonyvet.

Ja, es az egesz azon alapszik, hogy naponta tanulj meg legalabb 8-10 szot, az online tanfolyamon tanultak szerint a nyelvtant probald alkalmazni es mondatba helyezni a megtanult szavakat.

Rajtad mulik, ha elo tanfolyamra mesz, ha magadtol kezdesz tanulni.

Arany Janosnak nem volt se online, se elo-tanfolyama, aztan sekszpireket forditgatott, szerintem tokeletesen.

Rajtad mulik minden!

2019. márc. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kekcsi ***** válasza:
100%
Az nem baj, hogy online, az a baj, hogy nincs időd. Viszont kezdd el, és eljutsz addig, ameddig. Rossz nyelvtudás is nyelvtudás, ez nem olyan, mint az orvostudomány.
2019. márc. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. 😀
2019. márc. 2. 11:29
 4/4 anonim válasza:

Én angolt tanultam magamtól nagyon sokáig. Volt olyan CD-m, amelyik lejátszott mindent, de ami a legjobb volt, hogy én is tudtam mikrofonon beszélni amit a programm felvett.

Borzasztó volt magamat visszahallgatni.

Úgy, hogy lehet tanulni otthon is, interneten is.

Csak kitartás és szorgalom kérdése.

Most 4 éve külföldön vagyok, akol a "P" betüt nem tudják kiejteni angolul. Ezért a pen az BEN, a pink az BINK.

Visszfelé is működik, először azt mondtam angolul, hogy LÉDER. Ez ugye a bőr lenne, de nem így ejtik angolul.

Nagyon jó, ha eredeti angol nyelvű filmeket nézel magyar felirattal.

2019. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!