Ixam nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Most márciusban volt az első... Valakinek tapasztalatok? Milyen volt? Mennyire nehéz?

2019. márc. 16. 10:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia. Nem tudom, hogy még aktuális-e, én nemrég, június 8.-án vizsgáztam és nagyon pozitív tapasztalatom volt. Nagyon segítőkészek voltak a felügyelők és a bizottság is nagyon szimpatikus volt. A nehézség attól függ, hogy B2-es középfokú vagy C1-es felsőfokú vizsgára mész.:)

Csak ajánlani tudom, számítógépen sokkal kevesebbet stresszelsz és van beépített szótár is. Sok sikert!:)

2019. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg időnk van, számítógépen át tudjuk nézni könnyen a feladatot, javítani egyszerű, levélírásnál könnyű a javítás, látjuk mennyit kell még írnunk, mennyi idő van hátra. A szóbeli meg nagyon emberi, kedvesek a vizsgáztatók
2019. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!