Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le szeretném váltani az első...

Le szeretném váltani az első idegennyelvemet németről angolra. Ez mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés
10. évfolyamos vagyok 3,5 éve járok a gimnáziumba (6 osztályos). Szeretném ha az angol lenne az első idegen nyelvem és milyen lépéseket kell ez ügyben megtennem (nyelvtudásom kívül), ha ez egyáltalán lehetséges. A válaszokat előre is köszönöm.

2019. márc. 27. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az osztályfőnöködet meg a tanáraidat kérdezd
2019. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én sulimban nem gond váltani, bár mindig csak szeptemberben engedik meg. Az már egy más kérdés, hogy mennyire lesz nehéz mindent behozni. De ez mindenhol eltérő lehet. Kérdezz rá az osztályfőnöködnél vagy nyelvtanárodnál.
2019. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Osztályfőnöknél jeleztem, azt mondta, hogy nem lehetséges mivel törvény van arra, hogy nem lehet váltani
2019. márc. 27. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, az én osztályomból most szeptemberben váltottak páran angolról németre. Kérdezd meg a nyelvtanárodtól/igazgatóságtól is. Esetleg elvárhatják tőled, hogy levizsgázz a tananyagból, szerintem el tudnák intézni, ha akarnák. De aztán is lehet, hogy az én sulimban folynak törvénytelenül a dolgok. :D

#2 vagyok

2019. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!