Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek nehéz a B2es...

Szerintetek nehéz a B2es német ECL nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a vizsgára és csináltam egy kék könyvből 5 ECL B2 feladatot de nagyon könnyűek voltak egyedül az időt kevéslem a leveleknél.

Most meg kaptam 3mat egy lila színű szintén ECL B2es könyvből és annyira nehéz volt hogy azt nem tudom elhinni. Rengeteg idegen szó és kifejezés nehéz kérdések stb...

Most melyik az aktuális mert ha az utóbbi akkor jól megszívtam...



2019. ápr. 12. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném elvenni a kedved, de szerintem nehéz, amiatt, amit te is említettél: rengeteg új kifejezés, szó van benne. Én bevallom, megbuktam.


Viszont azt gondolom, hogy ha szerencséd van, és nyilvánvalóan felkészült vagy, sikerülhet, sok ismerősöm rendelkezik ilyen vizsgával, hajrá, sok sikert!😊🙌

2019. ápr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is buktam rajta és meglepő a szöveg nem a levél kevés a 45 p stressz helyzetben hogy jól megtudja az ember érteni. Am komplexre mész akkor gyakorold a hallást nagyon mert azt mondják itt a leggázabb én csak írásbelin voltam arról nem tudok nyilatkozni csak hallásból. Vegül lett nyelvvizsgám de nem ECL hanem Telc.
2019. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a telcen már kétszer buktam ezért megyek holnap ECLre... tök könnyű volt eddig nem tudom mikor változtattak de ki se írták sehova hogy mivan...
2019. ápr. 12. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2019. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát sajnos a nehezet kaptam. tanárom azt mondta "B2 az B2 akármiből csinálja az ember..."

hát ja de ezek szerint vagy B2 alja szint és B2 teteje szint :) nem sokat értettem a szövegből de remélem meglesz...

2019. ápr. 14. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!