Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek meglehet a BME...

Szerintetek meglehet a BME nylevvizsga?

Figyelt kérdés
Van itthon egy ilyen Nagy BME Nyelvvizsga nevezetű könyvem, ami B2-es német nyelvizsgára készit fel. Eddig az összes irásbeli minimum 65-70 % lett és kb a halott szövegértés is ennyi. A leveleket a nyelvtanárom szokta ellenőrízni, szerinte teljesen jók (pontozni nem szoktuk). A szóbelit is vele gyakorolom. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ez a könyv mennyire ilyen mézesmadzag? Direkt könyebbre csinálják, hogy az emberek elbízzák magukat és menjenek nyelvvizsgázni? Aki használta ezt a könyvet és nyelvvizsgázott is, kérem az írjon. A könyv kiadója a Lexika kiadó.

2019. ápr. 24. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én is BME Nyelvvizsga könyvből készültem rá, angolnál a legkönnyebb szövegektől a legnehezebbikig minden volt benne, de az én esetemben könnyebb volt maga a vizsga mint néhány feladatsor ami a felkészítő könyvemben van. Ha a könyves feladatsorok jól mennek, és az íráskészséged is jó a tanárod szerint, akkor írásbelin nincs mitől félni. Szóbelin velem barátságosak voltak, a magnó is könnyebb volt mint gondoltam volna, a lényeg az hogy semmiképp se izgulj előtte! :)
2019. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!