Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt már valaki az American...

@Bia kérdése:

Volt már valaki az American Summer Camp Hungary programján? Vélemények? Megéri a pénzét?

Figyelt kérdés
Most találtam az interneten és nagyon dícséri magát az oldal, kíváncsi lennék van e esetleg olyan, aki volt már itt és vannak tapasztalatai a Budapest közeli táborral kapcsolatban.

2019. ápr. 27. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Errol mar irtunk nem olyan regen. Tapasztalat nincs, de vele ment van. Keress itt ra.
2019. ápr. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
* velemeny
2019. ápr. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, láttam valamit, de amikor rákattintottam, nem hozta ki a kérdést a válaszokkal, csak a hasonló kérdéseket, úgyhogy gondoltam felteszem mégegyszer.
2019. ápr. 28. 11:55
 4/10 Napsi2019 ***** válasza:
55%

A 15 éves hugom tavaly volt két hetet az American Summer Camp Hungary táborban és annyira jól érezte magát, hogy idén is ezt kérte összevont karácsonyi és szülnapi ajándéknak.

Lett egy csomó BF-je és sokat fejlődött angolból is, ősszel megcsinálta az Euroexam B2-t. A sztorijai után már sajnálom, hogy én túlkoros vagyok ide :)))

2020. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Maroon5 válasza:
49%
Én a 2019-es táborban voltam a New York és Los Angeles heteken. Dióhéjban: levertük a magyar bajnok csapatot barátságos amerikai foci meccsen, esztelen sokat röhögtünk és pár jó arcot is láttam itt. Az angolt éjjel nappal nyomták az amerikaiak (nem is tudtak volna máshogy kommunikálni), sok új szlenget szedtem fel és a kiejtésem is egészen brooklyni lett két hét alatt. Mennék idén is, ha a vírus engedi. Az erő legyen veletek.
2020. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
44%
Én tavaly voltam, instagramon keresztül találtam meg, el is mentem mert még pont volt hely az utolsó héten! Nagyon sokan jelentkeztek, érthető is, hogy miért mert az eddigi legizgalmasabb nyaramat köszönhetem neki! Ott találkoztam a legjobb barátnőmmel, akivel ma is tartom a kapcsolatot és már a tábor vége óta visszaszámolunk, hogy mikor kezdődik az ASCH 2020!!! Mindenkinek nagyon nagyon ajánlom! Nem csak egy angol komplex nyelvvizsgám lett, hanem nagyon jó emlékeim is!
2020. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
40%
Én a harmadik héten voltam a barátnőmmel! Mindig gondunk volt az angollal, ezért a szüleinkkel kipróbáltuk, hogy milyen. Nálam plusz pont volt, hogy nagyon jó körülmények között voltunk, igazi luxusban! Nagyon sokat fejlődött az angolom, még a tábor végén írt teszt is 90%-ra sikerült!! Nagyon játékosan tanultunk és a tanárok nagyon kedvesek és türelmesek voltak! Mindenkinek csak ajánlani tudom, megéri!
2020. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ender19 válasza:
31%
Szia! En tavaly voltam az elso heten es szerintem megeri a penzt. A mentorom segitett felkeszulni a nyelvvizsga szobeli reszere es elegge segitett lekuzdeni az anxietymet es hogy ne fagyjak le a vizsgan. Es meg is lett az eredmenye: oktoberben sikerult lerakni a B2t ami nekem eleg nagy szo ahhoz kepest hogy kb egy A2-B1 kozti nyelvtudassal mentem oda es megszolalni is alig mertem! Es pluszban a mai napig beszelek az ott megismert barataimmal es tervezzuk hogy megyunk iden is! Remelem ott talalkozunk<3
2020. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2020. aug. 27. 13:39
 10/10 Maroon5 válasza:
0%
Eljutottam a táborba 2020-ban is egy hétre és megint hozta a formáját, sok angol és sok röhögés, amcsi kaja minden mennyiségben + bikán lovaglás és bubble ballos hülyülések. Éjjel már lézerharc is ment a kisebbeknek, mi nagyok hajnalig pókereztünk a cheating american counsellorokkal. Idén is megyek ha a COVID hagyja, még pont beférek a korhatárba. Az erő legyen veletek.
2021. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!